Szkolenia ppoż. i med.

Nasza firma świadczy usługi obejmujące organizację profesjonalnych szkoleń PPOŻ. Dzięki nim można znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy. Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców. Każdy z nich posiada wysokie umiejętności interpersonalne i potrafi dobrze przedstawić nawet trudne zagadnienia. Dzięki temu przekazywane wiadomości zostają zapamiętane przez uczestników kursu. Nasze szkolenia odbywają się w wielu miejscowościach, takich jak Warszawa, Legnica, Wrocław, Lublin, Głodów, Polkowice, Bolesławiec, Wałbrzych i nie tylko.

Szkolenia to nie tylko wykłady, ale także wiele ćwiczeń praktycznych. Dzięki temu uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę w praktyce i jeszcze lepiej zrozumieć podejmowaną problematykę. W swojej pracy wykorzystujemy również nowoczesne techniki audiowizualne. To wszystko przekłada się na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa na terenie zakładu.

Dokładamy starań, by przełamać negatywny stereotyp o nudnych oraz niepotrzebnych szkoleniach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych szkoleń. Można je znaleźć w kolejnych zakładkach, wraz z formularzami zgłoszeniowymi.

Dostępne programy szkoleniowe

Nasze programy szkoleniowe

Zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym

Szkolenie przeznaczone dla menadżerów i kierowników

Kompleksowe szkolenie omawiające rozwiązania pozwalające na zoptymalizowanie sposobu zarządzania bezpieczeństwem pożarowym.

 W trakcie szkolenia omawiane są praktyki, których wdrożenia pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa zakładu jedynie poprzez zastosowanie odpowiednich rozwiązań natury organizacyjnej. Zwiększamy bezpieczeństwo, bez potrzeby inwestowania środków finansowych w zabezpieczenia bierne.

 Jesteśmy w stanie zoptymalizować bezpieczeństwo pożarowe każdego zakładu i mamy w tym bardzo duże doświadczenie.

Wykorzystanie sprzętu gaśniczego

Szkolenie podstawowe z zakresu ochrony ppoż.

Szkolenie kierowane zarówno do kadry kierowniczej jak i pracowników na stanowiskach robotniczych. W trakcie szkolenia omawiany są zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa pożarowego Państwa zakładu. 

Wypełniamy obowiązek każdego pracodawcy jakim jest zapoznanie wszystkich pracowników z obowiązującą instrukcją bezpieczeństwa pożarowego oraz dajemy możliwość praktyczne przećwiczenia gaszenia symulowanego pożaru. 

Co więcej, omawiamy sposób postępowania w zadymionych pomieszczeniach oraz prawidłowy sposób prowadzenia ewakuacji. Uczestnicy mają możliwość pokonania drogi ewakuacyjnej prowadzącej przez sztucznie zadymiony namiot. Wszystko to daje niezapomniane wrażenia ze szkolenia i na długo utrwala przedstawione wiadomości.


Szkolenie z pierwszej pomocy medycznej

Szkolenie podstawowe dla każdej grupy robotniczej
Kursy są prowadzone przez profesjonalnych wykładowców, którzy posiadają wiele lat praktyki zawodowej oraz odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy organizatorami licznych seminariów naukowych, dotyczących ratownictwa medycznego.

Kurs obejmuje część ogólną oraz dedykowaną do zagrożeń występujących w danych zakładach pracy. Na początku uczestnicy słuchają części teoretycznej, a następnie biorą czynny udział w części praktycznej. W jej trakcie mają oni możliwość sprawdzić w praktyce nabytą wiedzę. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane pod okiem doświadczonych instruktorów.


Szkolenie grup ratowniczych (alarmowych)

Kursy dedykowane dla osób wyznaczonych do przeciwdziałania zagrożeniom na terenach zakładów produkcyjnych. Zakładanie takich grup jest obecnie standardem na terenie większości przedsiębiorstw. Jest to działanie, które stanowi oznakę odpowiedzialności oraz wysokiej świadomości kadry kierowniczej. Chcąc upewnić się, że wdrożenie odpowiednich rozwiązań obejmujących bezpieczeństwo pożarowe oraz przekazanie niezbędnej wiedzy pracownikom wydzielonym do grup ratowniczych przebiegnie prawidłowo, warto przeprowadzić odpowiednie kursy.

Ich program jest dostosowany do zagrożeń, które mogą wystąpić na terenie zakładu oraz do konkretnego procesu produkcyjnego. Wszyscy uczestnicy kursu słuchają części teoretycznej, a następnie czynnie biorą udział w ćwiczeniach praktycznych. Dzięki nim mają okazję sprawdzić w praktyce uzyskaną wiedzę, pod okiem doświadczonych instruktorów.


Masz pytania, prosimy o kontakt!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje:

Sprawdź nasze ostatnie referencje: