Usługi wysokościowe

Prace wysokościowe należą do specjalistycznych usług, które należy zlecić fachowcom posiadającym niezbędne uprawnienia, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy w stanie podjąć się różnorodnych, wymagających oraz skomplikowanych zleceń. Prace wykonujemy zarówno w dla obiektów użyteczności publicznej, biurowców, jak i hal produkcyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalnych, starannie dobierając metody działania oraz sprzęt, by wszystko było zgodne z przepisami bezpieczeństw.

Nowoczesny sprzęt

Dzięki temu, że w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, nasi pracownicy mają zapewnione bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji usługi, a prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Szeroka gama usług

Nasza oferta jest dogotowana do różnorodnych potrzeb poszczególnych klientów, dlatego świadczymy szeroki zakres prac wysokościowych. Podejmujemy się prac konserwacyjnych i naprawczych, takich jak np. czyszczenie fasad budynków oraz dachów.

Prace wysokościowe wykonujemy nie tylko w przypadku budynków, ponieważ świadczymy usługi również jako arboryści, przycinając gałęzie i drzewa, pielęgnując je lub zbierając materiały nasienne.

Jesteśmy w stanie również zainstalować banery lub inne konstrukcje reklamowe na fasadach lub dachach budynków. Dokładamy starań, by nasza oferta była jak najbardziej elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów, dlatego w razie pytań zapraszamy do kontaktu.


Prace na wysokości:

  • czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych (słupy energetyczne, mosty, maszty),
  • czyszczenie pyłów osiadłych z elementów konstrukcyjnych i maszyn,
  • czyszczenie elewacji hal i budynków produkcyjnych,
  • oczyszczanie po budowlane obiektów.

Wycinanie drzew:

  • zbieranie materiału nasiennego (szyszek) z drzewostanów nasiennych,
  • przycinanie drzew i gałęzi (tzw. prześwietlanie koron, formowanie),
  • wycinka drzew metodą alpinistyczną,
  • pielęgnacja.

Wykonując zlecone usługi korzystamy z najlepszych rozwiązań:

Teleskopowych myjek wodą zdemineralizowaną


Stosowany system teleskopowego mycia wodą zdemineralizowaną gwarantuje najlepsze efekty oraz znacznie ogranicza czas wykonanej usługi.


Zwyżek

 Wykorzystanie zwyżek poprawia efektywność pracy oraz umożliwia wykonanie wszelkich usług szybko i efektywnie.

Odkurzaczy plecakowych

Użycie odkurzaczy plecakowych, przeznaczonych do zbierania zanieczyszczeń suchych, idealnego do trudno dostępnych miejsc, znacznie skraca czas wykonywanych usług oraz poprawia wizualny efekt końcowy.

Masz pytania, prosimy o kontakt!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje:

Sprawdź nasze ostatnie referencje: