Wykorzystanie sprzętu gaśniczego

Wiedza dotycząca prawidłowego korzystania ze sprzętu gaśniczego jest kwestią elementarną, a przy tym bardzo istotną. Bardzo często to właśnie te czynniki decydują o skali jaką osiągnie pożar, zniszczeniach jakie spowoduje, ofiarach jakie pochłonie oraz czy sytuacja będzie możliwie opanowana przed przyjazdem straży pożarnej. Właśnie dlatego umiejętności związane z wykorzystaniem sprzętu gaśniczego są tak cenę w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od tego czym się zajmuje i w jakiej działa branży. Ponadto, nasze szkolenie pozwala pracodawcy wypełnić obowiązek obejmujący zapoznanie pracowników z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W trakcie wykładów omawiane jest wykorzystanie sprzętu gaśniczego oraz wiele sytuacji z tym związanych. Podejmowana jest tematyka postępowania wewnątrz zadymionych pomieszczeń czy prawidłowe przeprowadzanie ewakuacji. Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, którzy potrafią w sposób atrakcyjny oraz przystępny przekazać niezbędną wiedze. Dzięki temu zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i są interesujące dla uczestników.

Program wszystkich szkoleń został zaprojektowany w taki sposób, by były one w stanie sprostać wymaganiom prawnym ciążącym na pracodawcy, a przy tym przekazywały niezbędną dawkę wiedzy, która może okazać się przydatna w kryzysowej sytuacji.

Zaletą naszych szkoleń jest fakt, że nie ograniczają się jedynie do wykładów, które często są nurzące lub niezrozumiałe dla pracowników. W trakcie zajęć przewidziane są także ćwiczenia. Dzięki nim szanse, że pracownicy zapamiętają omawiany materiał są dużo większe. Ponadto

Szkolenie dla pracowników każdego szczebla

Jest to szkolenie z zakresu podstawowych zasad ochrony, dlatego jego słuchaczami może być zarówno kadra kierownicza, zarządzająca pracownikami, jak i osoby wykonujące prace na stanowiskach robotniczych. Uniwersalna tematyka szkolenia sprawia, że korzysta z nich cały przekrój osób na różnych stanowiskach oraz stażu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.