Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych praktyczne szkolenia z pierwszej pomocy medycznej, które z pewnością wpłyną na poprawę bezpieczeństwa pracowników w Państwa firmie. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Posiadają oni doświadczenie oraz umiejętności interpersonalne niezbędne do tego, aby szkolenia z ratownictwa medycznego na długo zostały w pamięci wszystkich jego uczestników. Polecamy się w miejscowości Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Wałbrzych, Bolesławiec i wielu innych. 

Zajęcia prowadzone, zarówno w formie wykładu jak i ćwiczeń praktycznych, pozwalają na lepsze zrozumienie poruszanego problemu, a co za tym idzie, bezpośrednio wpływają na poprawę bezpieczeństwa. Zajęcia realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technik audiowizualnych.

Naszą dewizą jest przełamywanie stereotypów nudnych i niepotrzebnych szkoleń.

Szkolenie z pierwszej pomocy medycznej

Szkolenie podstawowe dla każdej grupy robotniczej

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową i odpowiednimi kwalifikacjami oraz orgnizatorami wielu seminariów naukowych w tematyce ratwonictwa medycznego. 

Program szkolenia składa się z części ogólnej i dedykowanej do zagrożeń mogących wystąpić w danym zakładzie.   

Każdy z uczestników po wysłuchaniu części teoretycznej bierze czynny udział w części praktycznej, w ramach której ma możliwość sprawdzenia w praktyce uzyskanej wiedzy, a wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.


Masz pytania, prosimy o kontakt!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje:

Sprawdź nasze ostatnie referencje: