Obsługa ppoż.
Warunkiem zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pożarowego obiektu jest wdrożenie odpowiednich rozwiązań natury organizacyjnej wspartych rozwiązaniami systemowymi. Połączenie tych dwóch działań gwarantuje utrzymanie bezpieczeństwa pożarowego na odpowiednim poziomie, minimalizując zagrożenie.


Często spotykanym błędem w zarządzaniu bezpieczeństwem jest nadmierne zaufanie jedynie do rozwiązań systemowych (instalacji) bądź całkowite zaniedbanie tematu bezpieczeństwa pożarowego. Poniższe zestawienie przedstawia ilość pożarów obiektów użyteczności publicznej i produkcyjnych w zestawieniu w latach 2014-2015.
 

Rodzaje obsługi:

Kompleksowa obsługa ppoż.

Pełna obsługa firm. Wyręczamy zarządców oraz służbę bhp z obowiązków.

Zapewniamy pełny kompleks usług wypełniających obowiązujące regulacje prawne z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Stanowimy niezbędne wsparcie dla zarządców obiektów oraz przedstawicieli służb bhp w zakładach.

Nadzór i consulting budowlany

Pełne doradztwo budowlane - optymalizujemy koszty inwestycji.

W trakcie inwestycji generalny wykonawca narażony jest na szereg dodatkowych kosztów znacznie zwiększających koszt budowy. Pomagamy zoptymalizować koszty wybierając najlepsze rozwiązania. Nadzorujemy pracę podwykonawców, uzgadniamy projekty z obszaru ppoż, przygotowujemy inwestycje do odbioru.

Wdrażanie systemu bezpieczeństwa ppoż.

Wdrażamy procedury i rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo.

W spółkach, w których funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem, polityka bezpieczeństwa pożarowego powinna stanowić kluczowy element w obszarze funkcjonowania zakładu. Wdrażamy procedury, rozwiązania i opracowujemy szereg dokumentów poprawiających bezpieczeństwo pożarowe. Opieramy się zarówno na polskich jak i zagranicznych standardach. Wspieramy zakłady w rozmowach z ubezpieczycielami minimalizując koszt ubezpieczenia.  

Masz pytania, prosimy o kontakt!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje:

Sprawdź nasze ostatnie referencje: