Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby pasjonujące się bezpieczeństwem pożarowym. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie co pozwala nam rzetelnie i kompetentnie wykonać każde powierzone zlecenie. Każdy z naszych specjalistów jest najwyższej klasy ekspertem w swojej dziedzinie, co potwierdza fakt, iż stanowimy bazę wykładowców akademickich dla szkół wyższych kształcących przyszłą kadrę podmiotów ochrony przeciwpożarowej.

 

Do naszego zespołu zaliczamy:


mgr inż poż. Ryszard Dąbrowa

Project Manager

Specjalista ds. zarządzania instytucjami publicznymi. Oficer pożarnictwa z ponad 40 letnim stażem w branży nadzorujący instytucje tworzące system ochrony przeciwpożarowej w Polsce. 

email: ryszarddabrowa@bhprevent.pl


Waldemar Szklarz

Koordynator ds. sprzedaży i konserwacji sprzętu ppoż.
Pełnomocnik firmy

Emerytowany strażak od ponad 5 lat zajmujacy się wyposażaniem obiektów we wszelki sprzęt warunkujący stan bezpieczeństwa pożarowego. Doświadczony konserwator.

 email: waldemarszklarz@bhprevent.pl

 

kpt. dr inż. poż. Szymon Ptak

Ekspert ds. zagrożenia wybuchem (ATEX)

Jedna z nielicznych osób w Polsce mogąca pochwalić się specjalistycznymi kwalifikacjami i doświadczeniem w prowadzeniu analiz zagrożenia wybuchem oraz wdrażania systemów minimalizujących ryzyko. Wykładowca akademicki.

email: szymonptak@bhprevent.pl


asp. Konrad Szymkiewicz

Specjalista ds. zarządzania bezpieczeństwem pożarowym

Ratownik medyczny


Szkoleniowiec i audytor z dużym bagażem doświadczeń. Prowadził szkolenia w ramach polskiej pomocy rozwojowej w Afryce. Specjalista od analizy warunków ochrony przeciwpożarowej. Z wykształcenia technik pożarnictwa oraz ratownik medyczny.

email: konradszymkiewicz@bhprevent.plkpt. inż. poż. Mateusz Sutuła

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych  

Posiada bogate doświadczenie w zakresie opiniowania stosowanych rozwiązań biernych instalacji przeciwpożarowych. Uzgadnia projekty oraz wskazuje efektywne rozwiązania jednocześnie obiżając koszty inwestycji. Opiera się zarówno na polskich jak i zagranicznych normach i standardach.

email: mateuszsutula@bhprevent.pl


st. kpt. mgr inż. poż. Tomasz Suracki

Specjalista ds. zarządzania bezpieczeństwem pożarowym    


Doświadczony specjalista ds. bezpieczeństwa pożarowego i bhp. Analizuje zagrożenia mogące powstać w zakładzie i doradza jakie rozwiązania przyjąć aby zminializowac ryzyko. Prowadzi szkolenia oraz sporządza niezbędną dokumentacje.

email: tomaszsuracki@bhprevent.pl


bryg. mgr Andrzej Szymański

Specjalista ds. zarządzania bezpieczeństwem pożarowym

Specjalista ds. zagrożenia wybuchem (ATEX)


Oficer pożarnictwa z bogatym doświadczeniem w obszarze ryzyka zagrożenia wybuchem. Chemik z wykształcenia, który w pełni wykorzystuję zdobytą przez lata wiedzę z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pożarowym pomagając, doradzając oraz wskazując prawidłowe systemy zabezpieczeń zakładów, w których występuję ryzyko wystąpienia zagrożenia ze strony stosowanych substancji chemicznych. 

email: andrzejszymanski@bhprevent.pl


inż. Piotr Kubica

Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Project Manager

Specjalista zajmujący się koordynacją prowadzonych projektów. Szkoleniowiec z zakresu ochrony przeciwpożarowej - uczestniczył w misjach szkoleniowych w ramach polskiej pomocy rozwojowej w Etiopii i Kenii. Prowadzi badania natężenia oświetlenia ewakuacyjnego w zakładach. Inspektor ochrony przeciwpożarowej


email: piotrkubica@bhprevent.pl


  
Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Prześlij nam swoje CV na adres mailowy:

biuro@bhprevent.pl

oraz wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się.

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje:

Sprawdź nasze ostatnie referencje: