Poniżej będziemy na bieżąco informować Państwa o wybranych realizacjach z zakresu usługi ppoż:

sierpień 2020

Podjęliśmy współpracę w zakresie kompleksowego doradztwa oraz ochrony przeciwpożarowej z firmą DRÄXLMAIER Group Polska z siedzibą w miejscowości Jelenia Góra.

sierpień 2020

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla drukarni KEA IBB Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Wrocław.


lipiec 2020

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz praktycznego użycia sprzętu ppoż. w ramach Safety Days dla pracowników firmy Faurecia Automotive Polska z siedzibą w miejscowości Legnica.

Wykonaliśmy cykliczną usługę czyszczenia z wykorzystaniem technik alpinistycznych hal produkcyjnych dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

lipiec 2020

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu "Gościniec Pod Gruszą", znajdującego się w Starej Kraśnicy w okolicy miejscowości Jelenie Góra.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


czerwiec 2020 

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla producenta mebli firmy ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Jelenia Góra.

czerwiec 2020

Wyposażyliśmy w znaki przeciwpożarowe oraz podręczny sprzęt gaśniczy obiekt firmy Zehnder Polska Sp. z o.o. w miejscowości Bolesławiec.


maj 2020

Wykonaliśmy aktualizację operatu przeciwpożarowego dla firmy ExpertBuy Deutchland GmbH z siedzibą w miejscowości Dusseldorf.

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla firmy Donaldson Polska S.A. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

maj 2020

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu firmy Kompasz Sp.z o.o. z siedzibą w miejscowości Głogów w okolicy miejscowości Zielona Góra.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu firmy Vibis Sp.z o.o. z siedzibą w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.


kwiecień 2020

Wykonaliśmy opinię techniczną w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla obiektu firmy Veolia Industry Sp. z o.o. w miejscowości Poznań.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu firmy Karmar S.A. w miejscowości Warszawa.

kwiecień 2020

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. w miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla jednego z obiektu firmy Manuli Hydraulics S.A. w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


marzec 2020

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w miejscowości Wrocław.

marzec 2020

Wyposażyliśmy w znaki przeciwpożarowe oraz podręczny sprzęt gaśniczy obiekt firmy Żabka Polska Sp. z o.o. w miejscowości Poznań.


luty 2020

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla grupy pracowników INTELLEGO HMP Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Legnica   w okolicy miejscowości Wrocław.  

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy SODEXO Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

luty 2020

Wykonaliśmy przegląd gaśnic, agregatów gaśniczych oraz pomiary wydajności hydrantów dla firmy "JONSONQUIN POLSKA SP. Z O.O. " w miejscowości Wałbrzych.

Wykonaliśmy aktualizację dokumentu "Operat przeciwpożarowy" dla firmy BADER Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Bolesławiec w okolicy miejscowości Zgorzelec.


styczeń 2020

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy CRI-VAL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Jelcz Laskowice w okolicy miejscowości Wrocław.

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz praktycznego użycia sprzętu ppoż. dla pracowników Hotelu Qubus
w miejscowości Legnica.

styczeń 2020

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę czyszczenia hal produkcyjnych dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy MANULI HYDRAULICS Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Mysłowice.


grudzień 2019

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Wyszków.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "Lotos Kolej" Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

grudzień 2019

Wykonaliśmy realizację "Uzgodnienie ppoż. aranżacji Biura Sprzedaży - Allcon" w inwestycji Tarasy Bałtyku dla firmy ROARK STUDIO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w miejscowości Sopot.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla MIEJSKIEGO DOMU KULTURY w miejscowości Lubań.  


listopad 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy HEL-WITA Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Zielonka w okolicy miejscowości Bydgoszcz.

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" dla metalowego kontenera roboczego dla firmy ATALIAN POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

listopad 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ "DAR LOSU" w miejscowości Legnica. 

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy Remondis Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa


październik 2019

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "Handlowo-Usługowej Krystian Romaniak" w miejscowości Chojnów w okolicy miejscowości Legnica.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "ZEHNDER GROUP BOLESŁAWIEC" Sp. z o.o. w miejscowości Bolesławiec.

październik 2019

Dokonaliśmy aktualizacji dokumentu "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz przeglądu hydrantów wewnętrznych i gaśnic dla "Młodzieżowego Domu Kultury" w miejscowości Lubin w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy "QUAD/GRAPHICS EUROPE" Sp. z o.o. w miejscowości Wyszków w okolicy miejscowości Warszawa.


wrzesień 2019

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę czyszczenia silosów z zastosowaniem technik linowych dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla zakładu kamieniarskiego "Zygmunt Kozak. Zakład Kamieniarski" w miejscowości Iwiny w okolicy miejscowości Bolesławiec.

wrzesień 2019

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy "BPI LIPIANY" w miejscowości Lipiany w okolicy miejscowość Gorzów Wielkopolski.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "HEL-WITA" Sp. z o.o. w miejscowości Białe Błota w okolicy miejscowości Bydgoszcz.


sierpień 2019

Wyposażyliśmy w znaki przeciwpożarowe oraz ewakuacyjne jeden z budynków Wojewódzkiego Szpitala im. J.Gromkowskego w miejscowości Wrocław.  

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy "SEBAN" w miejscowości Nowa Ziemia w okolicy miejscowości Legnica.

sierpień 2019

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "BADER POLSKA" Sp. z o.o. w miejscowości Bolesławiec.

Opracowaliśmy dokument "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy "JONSONQUIN POLSKA SP. Z O.O. " w miejscowości Wałbrzych.


lipiec 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy "AGADOM POLSKA" w miejscowości Jawor w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy "VISKASE POLSKA" w miejscowości Wrocław.

lipiec 2019

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "ENVIROPOL.PL" Sp. z o.o. w miejscowości Gliwice.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy budowlanej "PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DA-SA" w miejscowości Zielona Góra.  


czerwiec 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy "FRANKLIN TEMPLETON INVESTMENTS" z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla firmy "ELDAM" w miejscowości Oborniki Śląskie w okolicy miejscowości Wrocław.

czerwiec 2019

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ppoż. obiekt firmy "ATLAS WARD POLSKA" Sp. z o.o. w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.   

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Stacji Kontroli Pojazdów "KARMAT" w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.  


maj 2019

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy "MEGA" - zakład produkcji pojazdów i konstrukcji stalowych w miejscowości Nysa w okolicy miejscowości Wrocław

Wyposażyliśmy w poziome znaki informacyjne/ostrzegawcze obiekt XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.  

maj 2019

Wykonaliśmy usługę kompleksowego czyszczenia świetlików oraz przeszkleń dla jednej z galerii handlowych w miejscowości Świdnica w okolicy miejscowości Wrocław.

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy dla grupy pracowników sklepu Decathlon Bielany Wrocławskie z siedzibą w miejscowości Wrocław.


kwiecień 2019

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla podan 200 pracowników firmy XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej kolejną część zakładu Delphi Logistics z siedzibą w miejscowości Błonie w okolicy miejscowości Warszawa.

kwiecień 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy Karmar Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Warszawa.  

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład Atlas Ward z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


marzec 2019

Wyposażyliśmy w podręczny sprzęt gaśniczy obiekt XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.  

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla Zakładu Gospodarowania Odpadami Remondis Sp. z o.o. w miejscowości Kunice w okolicy miejscowości Legnica.

marzec 2019

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy dla grupy 30 pracowników sklepu Decathlon Bielany Wrocławskie z siedzibą w miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla RMC Recycling - Usługi recyklingowe i skup złomu w miejscowości Kunice w okolicy miejscowości Legnica.


luty 2019

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę czyszczenia z zastosowaniem technik linowych linii produkcyjnej dla dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" obiektu EXPORT PACK Sp. z o.o. & Co. Sp.k w miejscowości Zabrze w okolicy miejscowości Katowice.  

luty 2019

Wyposażyliśmy w podręczny sprzęt gaśniczy oraz znaki ewakuacyjne obiekt EXPORT PACK Sp. z o.o. & Co. Sp.k w miejscowości Zabrze w okolicy miejscowości Katowice.  

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. w miejscowości Legnickie Pole w okolicy miejscowości Legnica.


styczeń 2019

Zamontowaliśmy specjalne lustra sferyczne, mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników w zakładzie XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę kompleksowego czyszczenia i dezynfekcji układu wentylacyjnego dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

styczeń 2019

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład Delphi Logistics z siedzibą w miejscowości Błonie w okolicy miejscowości Warszawa.

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.


grudzień 2018

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Hessung Electronics Sp. z o.o. w miejscowości Biskupice Oławskie w okolicy miejscowości Wrocław.

grudzień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu "Sala Widowiskowa" w miejscowości Świerzawa w okolicy miejscowości Legnica.  
Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Pinus z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Faurecia z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


listopad 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w miejscowości Wilków w okolicy miejscowości Złotoryja.

listopad 2018

Przeprowadziliśmy cykl szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej z użyciem specjalistycznego symulatora pożarowego dla ok. 200 pracowników producenta bram garażowych - firmy Hormann Sp. z o.o. w miejscowości Bolesławiec. 

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Kręgielni "Bowling Club Lubin" w miejscowości Lubin w okolicy miejscowości Legnica.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla Zakładu Gospodarowania Odpadami GAĆ Sp. z o.o. w miejscowości Oława w okolicy miejscowości Wrocław.


październik 2018

Wyposażyliśmy w przestrzenne oraz podłogowe znaki ewakuacyjne oraz ppoż. najnowszej generacji zakład HOERBIGER Automotive Sp. z o.o w miejscowości Bolesławiec w okolicy miejscowości Zgorzelec.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy ALUWIND Sp. z o.o. w miejscowości Bielany Wrocławskie w okolicy miejscowości Wrocław.
październik 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Zakładu wywozu i składowanie nieczystości komunalnych w miejscowości Białogard.    

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy BORGERS POLSKA Sp. z o.o. w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.


wrzesień 2018

We współpracy z kierownictwem zakładu Hörmann Legnica sp z o.o. z siedzibą w okolicy miasta Bolesławiec wykonaliśmy nowe ''Plany ewakuacyjne" oraz stworzyliśmy i wdrożyliśmy rozwiązania systemowe mające na celu poprawę ochrony przeciwpożarowej zakładu.

wrzesień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla stacji paliw w miejscowości Sędziszowa w okolicy miejscowości Jelenia Góra.     

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy CAT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Krzywa w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego", "Plany ewakuacyjne" oraz wyposażyliśmy w sprzęt gaśniczy oraz znaki ewakuacyjne sklepy Biedronka w miejscowościach Legnica oraz Lubin.


sierpień 2018

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy FOREST STYLE INDUSTRY w miejscowości Przejęsław w okolicy miejscowości Bolesławiec.

sierpień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacji" dla Żłobka Miejskiego (wyspecjalizowanej placówki opiekuńczo - wychowawczej) w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy PPHU Młynpol A.Gołębiowski R.Wołoszczak sp.j. w miejscowości Krzyżowa w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Bama Europa Sp. z o.o. w okolicy miejscowości Wrocław.


lipiec 2018

lipiec 2018

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla Wyższej Szkoły Medycznej w miejscowości Legnica.  W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznani zostają z instrukcją pożarową obiektu oraz miejscami rozmieszczenia sprzętu gaśniczego. W zależności od stosowanego w zakładzie sprzętu ppoż. szkolenie obejmuje również jego obsługę i zasady postępowania w trakcie pożaru, ze szczególnym uwzględnieniem oznakowania dróg ewakuacyjnych i procedur ewakuacji.

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy stałą współpracę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w miejscowości Wrocław. Polega ona na kompleksowym zarządzaniu bezpieczeństwem pożarowym, cyklicznych audytach oraz bieżącej aktualizacji dokumentacji ppoż. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podniesieniem poziomu bezpieczeństwa pożarowego swojego zakładu - zapraszamy do współpracy.
Opracowaliśmy 3 specjalistyczne dokumenty - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - dla sieci sklepów "Biedronka" na terenie Dolnego Śląska. W ramach opracowań dokonaliśmy analizy warunków ochrony przeciwpożarowej obiektów oraz wskazaliśmy zalecenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego oraz prawidłowe warunki prowadzenia ewakuacji. 

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pożarowym dla jednego z zakładów produkcyjw miejscowości Legnica.Ochrona przeciwpożarowa w dużych zakładach pracy ewoluuje z roku na rok. Powstają autorskie procedury bezpieczeństwa, przygotowywane indywidualnie dla każdego działu. Mamy przyjemność brać w tym czynny udział. Tworzymy wspólnie z pracodawcami specjalne procedury, szkolimy i budujemy teamy przeciwpożarowe. 


czerwiec 2018

Braliśmy udział w cyklu szkoleń "Safety Days" w Miejscowości Jelcz Laskowice w okolicy miejscowości Wrocław.  

czerwiec 2018

Przeprowadziliśmy szkolenie z cyklu "Zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym" dla Centrum Medycznego SYNEXUS w miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla restauracji "Kortowa na Dworcowej" w miejscowości Lubin.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy Serwisy Józef Skrzypa Spółka z o.o. Sp. K. w miejscowości Szczecin.  


maj 2018

Wykonaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Zagrodno w okolicy miejscowości Złotoryja. 

maj 2018

Wykonaliśmy audyt bezpieczeństwa pożarowego dla Naszego partnera biznesowego, firmy Faurecia z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


kwiecień 2018

Opracowaliśmy "Ocenę zagrożenia wybuchem", aktualizacji "Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego" oraz dokonaliśmy audytu bezpieczeństwa pożarowego dla firmy PPHU Młynpol A.Gołębiowski R.Wołoszczak sp.j. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

kwiecień 2018

Ukończyliśmy zlecenie polegającą na myciu okien trudno dostępnych przy użyciu specjalistycznych technik alpinistycznych w miejscowości Bolesławiec.


marzec 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy OKPOL Sp. z o.o. w miejscowości Skarbimierz.

marzec 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy  DAYCO POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Tychy. 

Po ostatnich intensywnych opadach śniegu mieliśmy pełne ręce roboty. Wykonaliśmy kompleksowe odśnieżanie dachu na budynku sali gimnastycznej należącej do Szkoły Podstawowej numer 1 w Złotoryi. Dach ten został pokryty specjalną membraną, która wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz stworzenia instrukcji odśnieżania

Zostaliśmy oficjalnymi partnerami programu edukacyjnego "Mały Strażak- Ratownik". Zadaniem strażaków i ratowników ochotników jest pokazania uczniom jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, bezpiecznie poruszać się po drogach, jak się zachować w obliczu niebezpieczeństw czy jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.luty 2018

Dokonaliśmy aktualizacji dokumentu "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" w zakładzie pracy Naszego partnera biznesowego - firmy Winkelmann Sp. z o.o. Zakłady Automotive w miejscowości Legnica.

luty 2018

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" oraz "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla kompleksu magazynowo-suszarniczego w miejscowości Trzęsów w okolicy miejscowości Głogów.


styczeń 2018

Sukcesem zakończyliśmy bardzo interesujący i wymagający projekt polegający na opracowaniu "Dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Oceny zagrożenia wybuchem" dla Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi.

styczeń 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy K-Shop Tech w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Masz pytania, prosimy o kontakt!