Aktualności

Poniżej będziemy na bieżąco informować Państwa o wybranych realizacjach z zakresu usługi ppoż:

maj 2019

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy "MEGA" - zakład produkcji pojazdów i konstrukcji stalowych w miejscowości Nysa w okolicy miejscowości Wrocław

Wyposażyliśmy w poziome znaki informacyjne/ostrzegawcze obiekt XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.  

maj 2019

Wykonaliśmy usługę kompleksowego czyszczenia świetlików oraz przeszkleń dla jednej z galerii handlowych w miejscowości Świdnica w okolicy miejscowości Wrocław.

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy dla grupy pracowników sklepu Decathlon Bielany Wrocławskie z siedzibą w miejscowości Wrocław.


kwiecień 2019

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla podan 200 pracowników firmy XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej kolejną część zakładu Delphi Logistics z siedzibą w miejscowości Błonie w okolicy miejscowości Warszawa.

kwiecień 2019

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy Karmar Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Warszawa.  

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład Atlas Ward z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


marzec 2019

Wyposażyliśmy w podręczny sprzęt gaśniczy obiekt XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.  

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla Zakładu Gospodarowania Odpadami Remondis Sp. z o.o. w miejscowości Kunice w okolicy miejscowości Legnica.

marzec 2019

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy dla grupy 30 pracowników sklepu Decathlon Bielany Wrocławskie z siedzibą w miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla RMC Recycling - Usługi recyklingowe i skup złomu w miejscowości Kunice w okolicy miejscowości Legnica.


luty 2019

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę czyszczenia z zastosowaniem technik linowych linii produkcyjnej dla dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" obiektu EXPORT PACK Sp. z o.o. & Co. Sp.k w miejscowości Zabrze w okolicy miejscowości Katowice.  

luty 2019

Wyposażyliśmy w podręczny sprzęt gaśniczy oraz znaki ewakuacyjne obiekt EXPORT PACK Sp. z o.o. & Co. Sp.k w miejscowości Zabrze w okolicy miejscowości Katowice.  

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla firmy VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. w miejscowości Legnickie Pole w okolicy miejscowości Legnica.


styczeń 2019

Zamontowaliśmy specjalne lustra sferyczne, mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników w zakładzie XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Wykonaliśmy specjalistyczną usługę kompleksowego czyszczenia i dezynfekcji układu wentylacyjnego dla firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Strzegom w okolicy miejscowości Wrocław.

styczeń 2019

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład Delphi Logistics z siedzibą w miejscowości Błonie w okolicy miejscowości Warszawa.

Wyposażyliśmy w znaki ewakuacyjne oraz sprzęt ochrony przeciwpożarowej zakład XPO CONTRACT LOGISTICS POLAND z siedzibą w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.


grudzień 2018

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Hessung Electronics Sp. z o.o. w miejscowości Biskupice Oławskie w okolicy miejscowości Wrocław.

grudzień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla obiektu "Sala Widowiskowa" w miejscowości Świerzawa w okolicy miejscowości Legnica.  
Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Pinus z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Faurecia z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


listopad 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w miejscowości Wilków w okolicy miejscowości Złotoryja.

listopad 2018

Przeprowadziliśmy cykl szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej z użyciem specjalistycznego symulatora pożarowego dla ok. 200 pracowników producenta bram garażowych - firmy Hormann Sp. z o.o. w miejscowości Bolesławiec. 

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Kręgielni "Bowling Club Lubin" w miejscowości Lubin w okolicy miejscowości Legnica.

Opracowaliśmy dokument "Operat przeciwpożarowy" dla Zakładu Gospodarowania Odpadami GAĆ Sp. z o.o. w miejscowości Oława w okolicy miejscowości Wrocław.


październik 2018

Wyposażyliśmy w przestrzenne oraz podłogowe znaki ewakuacyjne oraz ppoż. najnowszej generacji zakład HOERBIGER Automotive Sp. z o.o w miejscowości Bolesławiec w okolicy miejscowości Zgorzelec.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy ALUWIND Sp. z o.o. w miejscowości Bielany Wrocławskie w okolicy miejscowości Wrocław.
październik 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla Zakładu wywozu i składowanie nieczystości komunalnych w miejscowości Białogard.    

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy BORGERS POLSKA Sp. z o.o. w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.


wrzesień 2018

We współpracy z kierownictwem zakładu Hörmann Legnica sp z o.o. z siedzibą w okolicy miasta Bolesławiec wykonaliśmy nowe ''Plany ewakuacyjne" oraz stworzyliśmy i wdrożyliśmy rozwiązania systemowe mające na celu poprawę ochrony przeciwpożarowej zakładu.

wrzesień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacyjne" dla stacji paliw w miejscowości Sędziszowa w okolicy miejscowości Jelenia Góra.     

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy CAT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Krzywa w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego", "Plany ewakuacyjne" oraz wyposażyliśmy w sprzęt gaśniczy oraz znaki ewakuacyjne sklepy Biedronka w miejscowościach Legnica oraz Lubin.


sierpień 2018

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy FOREST STYLE INDUSTRY w miejscowości Przejęsław w okolicy miejscowości Bolesławiec.

sierpień 2018

Opracowaliśmy dokument "Instrukcję bezpieczeństwa pożarowego" oraz "Plany ewakuacji" dla Żłobka Miejskiego (wyspecjalizowanej placówki opiekuńczo - wychowawczej) w miejscowości Złotoryja w okolicy miejscowości Legnica.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy PPHU Młynpol A.Gołębiowski R.Wołoszczak sp.j. w miejscowości Krzyżowa w okolicy miejscowości Bolesławiec.

Opracowaliśmy dokumenty "Ocenę zagrożenia wybuchem", "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla firmy Bama Europa Sp. z o.o. w okolicy miejscowości Wrocław.


lipiec 2018

lipiec 2018

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla Wyższej Szkoły Medycznej w miejscowości Legnica.  W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznani zostają z instrukcją pożarową obiektu oraz miejscami rozmieszczenia sprzętu gaśniczego. W zależności od stosowanego w zakładzie sprzętu ppoż. szkolenie obejmuje również jego obsługę i zasady postępowania w trakcie pożaru, ze szczególnym uwzględnieniem oznakowania dróg ewakuacyjnych i procedur ewakuacji.

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy stałą współpracę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w miejscowości Wrocław. Polega ona na kompleksowym zarządzaniu bezpieczeństwem pożarowym, cyklicznych audytach oraz bieżącej aktualizacji dokumentacji ppoż. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podniesieniem poziomu bezpieczeństwa pożarowego swojego zakładu - zapraszamy do współpracy.
Opracowaliśmy 3 specjalistyczne dokumenty - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - dla sieci sklepów "Biedronka" na terenie Dolnego Śląska. W ramach opracowań dokonaliśmy analizy warunków ochrony przeciwpożarowej obiektów oraz wskazaliśmy zalecenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego oraz prawidłowe warunki prowadzenia ewakuacji. 

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pożarowym dla jednego z zakładów produkcyjw miejscowości Legnica.Ochrona przeciwpożarowa w dużych zakładach pracy ewoluuje z roku na rok. Powstają autorskie procedury bezpieczeństwa, przygotowywane indywidualnie dla każdego działu. Mamy przyjemność brać w tym czynny udział. Tworzymy wspólnie z pracodawcami specjalne procedury, szkolimy i budujemy teamy przeciwpożarowe. 


czerwiec 2018

Braliśmy udział w cyklu szkoleń "Safety Days" w Miejscowości Jelcz Laskowice w okolicy miejscowości Wrocław.  

czerwiec 2018

Przeprowadziliśmy szkolenie z cyklu "Zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym" dla Centrum Medycznego SYNEXUS w miejscowości Wrocław.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla restauracji "Kortowa na Dworcowej" w miejscowości Lubin.

Opracowaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla firmy Serwisy Józef Skrzypa Spółka z o.o. Sp. K. w miejscowości Szczecin.  


maj 2018

Wykonaliśmy dokument "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Zagrodno w okolicy miejscowości Złotoryja. 

maj 2018

Wykonaliśmy audyt bezpieczeństwa pożarowego dla Naszego partnera biznesowego, firmy Faurecia z siedzibą w miejscowości Legnica w okolicy miejscowości Wrocław.


kwiecień 2018

Opracowaliśmy "Ocenę zagrożenia wybuchem", aktualizacji "Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego" oraz dokonaliśmy audytu bezpieczeństwa pożarowego dla firmy PPHU Młynpol A.Gołębiowski R.Wołoszczak sp.j. w miejscowości Osła w okolicy miejscowości Bolesławiec.

kwiecień 2018

Ukończyliśmy zlecenie polegającą na myciu okien trudno dostępnych przy użyciu specjalistycznych technik alpinistycznych w miejscowości Bolesławiec.


marzec 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy OKPOL Sp. z o.o. w miejscowości Skarbimierz.

marzec 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy  DAYCO POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Tychy. 

Po ostatnich intensywnych opadach śniegu mieliśmy pełne ręce roboty. Wykonaliśmy kompleksowe odśnieżanie dachu na budynku sali gimnastycznej należącej do Szkoły Podstawowej numer 1 w Złotoryi. Dach ten został pokryty specjalną membraną, która wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz stworzenia instrukcji odśnieżania

Zostaliśmy oficjalnymi partnerami programu edukacyjnego "Mały Strażak- Ratownik". Zadaniem strażaków i ratowników ochotników jest pokazania uczniom jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, bezpiecznie poruszać się po drogach, jak się zachować w obliczu niebezpieczeństw czy jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.luty 2018

Dokonaliśmy aktualizacji dokumentu "Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego" w zakładzie pracy Naszego partnera biznesowego - firmy Winkelmann Sp. z o.o. Zakłady Automotive w miejscowości Legnica.

luty 2018

Opracowaliśmy dokument "Ocena zagrożenia wybuchem" oraz "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" dla kompleksu magazynowo-suszarniczego w miejscowości Trzęsów w okolicy miejscowości Głogów.


styczeń 2018

Sukcesem zakończyliśmy bardzo interesujący i wymagający projekt polegający na opracowaniu "Dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Oceny zagrożenia wybuchem" dla Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi.

styczeń 2018

Opracowaliśmy "Dokument zabezpieczenia przed wybuchem" oraz "Ocenę zagrożenia wybuchem" dla firmy K-Shop Tech w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Masz pytania, prosimy o kontakt!